درباره ما

یکی از تامین کنندگان پیشرو در زمینه ارائه تجهیزات و راه حل های سنجش ، کنترل و تصفیه آب در ایران

درباره ما

اکسیر تجارت

شرکت اکسیر تجارت با بهره مندی از سابقه ی درخشان و دانش فنی به روز خود مفتخر است به عنوان مجموعه ای پیشرو و متعهد در زمینه ی ارائه و پشتیبانی تجهیزات نوین صنعت آب و فاضلاب در میان متخصصان این حوزه و اهالی صنعت شناخته شود. این شرکت از بدو تاسیس در سال 1383 با تکیه بر توانمندیهای فنی و بازرگانی خود تاکنون موفق به اجرای بیش از صد ها پروژه در سطوح کلان و زیر ساختی کشور شده است و با یاری خداوند منان و بهره مندی از نیرو های متخصص در صدد بهبود روز افزون وضع سلامت آب در ایران و سایر کشور های خاورمیانه می باشد. از این رو شرکت اکسیر تجارت آمادگی کامل خود را در زمینه ی همکاری با تمامی نهاد های دولتی، خصوصی و شرکت های صنعتی در داخل و خارج از ایران اعلام میدارد. سبد محصولات این شرکت شامل بازه‌ی وسیعی از تجهیزات صنعتی کنترل کیفی و تصفیه آب تولید شده توسط تولیدکنندگان مطرح بین المللی، مواد شیمیایی، شیشه آلات و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد . همچنین از خدمات تخصصی این شرکت می توان به ارائه مشاوره در انتخاب تجهیزات مطابق با نیاز مشتریان و مشخصات فنی پروژه، نصب و راه اندازی، ارائه آموزش لازم جهت استفاده صحیح کاربران از تجهیزات ، پشتیبانی و تعمیرات تخصصی اشاره داشت.

ماموریت

ماموریت

ارائه طیف گسترده ای از محصولات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کنار استفاده حداکثری و بهینه از تمام توان بازرگانی و فنی و مهندسی خود به منظور بهبود سلامت آب در سراسر ایران، اصلی ترین ماموریت ماست. شرکت اکسیر تجارت در طول دوره 15 ساله فعالیت خود همواره ثابت کرده است که این هدف با توجه به توان بالای فنی مهندسی و بازرگانی این شرکت و استفاده از بروز ترین ابزارها به راحتی قابل دست یابی است.

چشم انداز

چشم انداز

شرکت اکسیر تجارت همواره بر این باور است که پیشرفت، تعهد کاری، نو آوری و تخصص باید از اصول اولیه فعالیت حرفه ایش باشد. در راستای پایبندی به این اصول، مسیر حرکت اکسیر تجارت، مسیری رو به جلو در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی و تجهیزات نوین در صنعت آب و فاضلاب در داخل و خارج ایران می باشد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در حوزه فعالیتش امید دارد تا با تکیه بر توانمندیهای فنی و بازرگانی خود بتواند نقش پررنگتری را در صنعت آب و فاضلاب داخل و خارج ایران ایفا کند و طعم شیرین خدمات حرفه ای را به مشتریان خود بچشاند و در آینده ای نزدیک به عنوان قطب اصلی این صنعت در ایران و خاورمیانه شناخته شود.